Kabullenmek

- 1 min

Her sabah seni düsünmek için geç uyanıyorum. Geceleri seni düsünmek bagımlılık oldu. Otobüsle 10 dakikada gidecegim yeri seni düsünmek için 30 dakika yürüyorum. Misafirlikte en sevidigim yemegi senin yapdıgını ev sahibine ayıp olmaması için düsünmüyorum. Günden güne daha dalgın birisi oldum. Ama aramızda mesafe var be gıdısını yedigim. Sen asyada ben avrupada. Aramızda geçmis var, konusmalar var.Biz hiç yüzyüze gelemedik. Hep mantıgımız hep kalbimiz bulustu. Gözlerin o kadar  uzakta ki onlara bir ulassam belikide korkularım beni azat etcek.

Eski savasçılar derki korkularımız bizi masum yapar. Bende seni korkularla sevdim, anlamaya çalıstım. Ama insanlar 2 saniyede karar verir, gerisi kabullenmedir ve zaman kaybettirende kabullenmedir. Ben zamanımı seni  kabullenerek harcadım be gıdısını yedigm. Peki ama ya kabullenmeye çalıstıgım sey yanlıssa… sende uzaktaysa..

Ben sana yaklastıgımda 3. Katmana takılıyorum. Bedenim beni dinlemiyor. Rüya görürcesine felç oluyorum. Uyanamıyorum. Senin haricinde herkesten uzaklasıyorum. Eger seni kabullenmek için herseyden uzaklasabiliyorsam seçtigim ama kabullendigim sen misin…

O zaman sana nasıl evet diyebilirim. Kuslarla mı, mesajlarla mı, mektupla mı… seninle konusurken dilim dönmezken nasıl evet diyelirim. Kabullenemiyorum sana sadece evet demeyim. Kabullenemiyorum sana bunun yapılmasını.

Keske gözlerin yanımda olsa, onlara bakabilsem. Sadece onları izleyebilsem, inan bana 2 saniye bile sürmez kabullenmem.

Ama benden uzak olmanı kabullenemiyorum be gıdısını yedigim …

14.03.2013 00:34

Ali Kemal ÖCALAN

Ali Kemal Öcalan

Ali Kemal Öcalan

Big Data Engineer

rss facebook twitter github gitlab youtube mail spotify lastfm instagram linkedin google google-plus pinterest medium vimeo stackoverflow reddit quora quora