Eğitim hayatım;

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinde okuyorum.Günlerimi daha çok linux ve java ile geçiriyorum.Tecrubelerimi kendi blogumda yayınlıyorum.Programlama olarak şuan python ve scala ve java ile ilgileniyorum.

Felsefi fikirlerim;

Tanımlamalara inanırım.Tanımlayamadığımız duygu,düşünce ve olguların insanları kararsızlaştırdıgına inanırım.Kararlı olmanın tek yolunun mantıktan geçtiğine ve ancak bu yolla olgunlasılabilecegine inanıyorum.

Siyasi Fikirlerim;

Emperyalizme ve ırkçılığa katiyen karşıyım.Özellikle ırkçılığın bir hastalık olduğunu düşünüyorum,söz konusu kendi kökenlerim olsada.Onun dışında siyasete her zaman hukuk gözüyle baktım.Siyaset benim için hiçbir zaman savaş ve vaatler olmadı.

Ekonomiye dair;

Her zaman karma ekonomiyi savunurum .Çok para kazanmaktansa az ama hakkım olanı isterim.Cimri bir insan olmasamda her zaman yatırım yapılması görüşündeyim en azından hakkımız olanın değerinin azalmaması için.

Geleceğe Dair;

İlerisi hakkında çok fazla düşünmeyi sevmem.Anı yaşamayı severim,oyüzden rahat bir kişiliğim var.​

İlişkilerimda;

Ağırdan alır,çabuk vazgeçerim;bu yüzden partner adaylarımın sabırlı olması önemli(!).Arkadaşlıklarımda ise yeterli sayıda dostumun olması benim için yeterli.

Bigisayar Oyundalarında;

Mmofps ve mmorpg türlerinden hoslanırım.Daha çok tank olurum.En çok oynadığm class’lar cleric ve paladin(tankımsı ve healerımsı bir seyler).

İzlediklerim;

Bolca anime izlerim,sıkı bir naruto hastasıyım

Dinlediklerim;

Belli bir müzik türüm yoktur ama genelde minimalist piano dinlerim.En sevdiğim müzisyen Maksim Mrvica.

Spor Hayatım;

Kosmayı severim,düşünme kapasitemi artırdığına inanırım.

rss facebook twitter github gitlab youtube mail spotify lastfm instagram linkedin google google-plus pinterest medium vimeo stackoverflow reddit quora quora